KAIROS GROUP UKRAINE

Затверджено професійний стандарт
«Фахівець з публічних закупівель»

Професіоналізація публічних закупівель
Відповідно до стратегії реформування системи публічних закупівель, яка була схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 175-р, передбачено, що важливим завданням реформи є професіоналізація публічних закупівель. Це, в свою чергу надасть можливість підвищити якість та керованість процесом організації процедур закупівлі, забезпечить економію бюджетних коштів, посилить підзвітність замовників та дозволить інтегрувати функцію публічних закупівель у цілісну систему управління державними фінансами. В рамках стратегії, рофесіоналізація публічних закупівель розглядається як необхідна складова адаптації до міжнародних стандартів та оптимізації в єдиній системі централізованих та децентралізованих публічних закупівель.

Таким чином, професіоналізація сфери закупівель був одним з напрямків, над яким працювало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Протягом 2018 року представники МЕРТУ спільно з групою експертів у сфері публічних закупівель працювала над розробкою Професійного стандарту для професії «Фахівець з публічних закупівель».

Результатом роботи став позитивний висновок Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України та оголошення наказу Міністерства соціальної політики України від 18.02.2019 №234 «Про затвердження професійного стандарту «Фахівець з публічних закупівель».

Посилання на затверджений стандарт "Фахівець з публічних закупівель".


Made on
Tilda