KAIROS GROUP UKRAINE

МЕРТУ надало роз'яснення щодо застосування Єдиного державного реєстру осіб, що вчинили корупційні або пов'язані с корупцією правопорушення

12 лютого 2019 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України як Уповноважений орган, який відповідно до абзацу четвертого частини третьої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон) щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу, додатково повідомило.

У зв'язку з припиненням ведення Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції в областях та місті Києві Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (http://corrupt.informjust.ua), МЕРТУ звернулося до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо інформації про функціонування Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення (Реєстр).

В свою чергу, НАЗК у відповідь на лист МЕРТУ повідомило, що з 00 годин 00 хвилин 04 лютого 2019 року Реєстр працює в штатному режимі і доступний за посиланням https://corruption.nazk.gov.ua.

Інформація з вказаного Реєстру може бути отримана як у вигляді інформаційної довідки так і у вигляді витягу з Реєстру. При цьому, інформаційна довідка - це документ, що буде сформований будь-яким користувачем в онлайн-режимі на основі персональних даних згідно з електронним цифровим підписом корисувача (ЕЦП).

Крім того, відкритою та доступною для всіх є інформація:
- про фізичну особу, яку притягнуто до відповідальності з вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення;
- про юридичну особу, до якої застосовано заходи кримінально-правового характеру.

Завантажити повну текст листа МЕРТУ від 12.02.2019 № 3304-04/6186-06 можна за цим посиланням.


Write Close
Close
Зв'язатися з нами
Telegram
Messenger
Mail
Phone
НАШІ КОНТАКТИ
+38 067 501 39 40
+38 073 102 76 86
+38 095 436 17 07
kairosgroup.ua@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Made on
Tilda