KAIROS GROUP UKRAINE

МЕРТУ було змінено форми документів в сфері публічних закупівель

З 03.05.2019 набув чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі – Мінекономрозвитку) від 21.03.2019 № 463 "Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490" (далі – Наказ), яким унесено зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель".

Так, Наказом внесені зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, які передбачають доповнення форм новими пунктами, зокрема, "Вид предмета закупівлі", "Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)", "Джерело фінансування закупівлі", "Номер додаткової угоди", "Сума договору після внесення змін", "Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін".

При цьому, на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель відображення полів "Вид предмета закупівлі", "Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)", "Номер додаткової угоди", "Сума договору після внесення змін" завершені та доступні до заповнення замовниками, а також оновлено друковані форми з їх наявністю.

Разом з цим, інші вищезазначені пункти відображені в таких полях:

- "Конкретна назва предмета закупівлі (Джерело фінансування закупівлі)";

- "Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін)".

З огляду на викладене, у друкованих формах документів у сфері публічних закупівель, заповнена інформація буде відображена у вказаних полях, з урахуванням змін внесених Наказом.
НАШІ КОНТАКТИ
+38 067 501 39 40
+38 073 102 76 86
+38 066 271 84 08
kairosgroup.ua@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda