KAIROS GROUP UKRAINE
Write Close
Close
Зв'язатися з нами
Telegram
Messenger
Mail
Phone

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало ведення реєстрів осіб, що вчинили корупційні правопорушення

Станом на 4 лютого 2019 року, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало ведення Єдиного державного реєстру осіб, що вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.
Таким чином, Замовники отримали можливість самостійно здійснювати перевірку інформації щодо наявності або відсутності підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника відповідно до пунктів 2 та 3 частини 1 статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Також, НАЗК зазначило, що пошук у реєстрі відбувається за двома категоріями осіб:
  • По юридичним особам
  • По фізичним особам
При цьому, слід звернути увагу, що пошук відбувається за частковим збігом пошукових параметрів. Наприклад, за найменуванням юридичної особи ІнфоПлюс буде відображено результати по юридичній особі АТ "ІнфоПлюс". По результатам одного пошукового запиту може бути відображено тільки 50 записів. В разі якщо пошук видає більше 50 записів, Замовнику необхідно уточнити параметри фільтру. Наприклад, ввести не тільки прізвище, а й ім'я особи.
Нижче наводимо посилання на вказаний Реєстр:

Єдиний державний реєстр осіб, що вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення (https://corruptinfo.nazk.gov.ua/)
НАШІ КОНТАКТИ
+38 067 501 39 40
+38 073 102 76 86
+38 066 271 84 08
kairosgroup.ua@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda