КАЙРОС ГРУП УКРАЇНА

Ви можете ознайомитись з відгуками наших клієнтів

Нам також важливо почути Вашу думку про навчання!
Відгуки наших клієнтів
З колегами відвідали семінар з питань публічних закупівель, який проводила компанія ТОВ "КАЙРОС ГРУП Україна" 24 - 26 лютого в м. Києві.
Вибрали саме ТОВ "КАЙРОС ГРУП Україна", оскільки сподобався інноваційний підхід до отримання знань:
- всі 3 дні заняття проходили на комп'ютерах (до цього, на інших семінарах була лише теорія: сидіть - слухайте - записуйте лекцію, засинайте);
- учасників було небагато, лише 12;
- у кожного учасника був свій ПК;
- багато практичних занять.
Лектор Олександр Федотенко - компетентний фахівець та дуже приємна у спілкуванні людина. Заснути точно не дасть. Розглянули з ним не тільки всі заплановані семінаром питання, а ще й каверзні дрібні питання по закупівлях, заповнили всі прогалини у знаннях.
Отримали багато корисних посилань та можливість спілкуватися з лектором і після навчання з усіх питань по закупівлях.
Від семінару залишилися тільки приємні враження. Дякуємо Вам за отримані знання, запрошуйте нас ще)
Андрєєва Ольга Миколаївна
Комунальний заклад Київської обласної ради "Сервісно-ресурсний центр"
Якісно, професіонально! Дякуємо!
Донченко Ірина Петрівна, Тупік Марія Михайлівна, Мороховець Валентина Михайлівна
КП"Полтавська ОСПК" ПОР
Тренінг сподобався, інформація доноситься доступній, цікавій формі. Тренер - практик з великим особистим досвідом.
Ракецька Олена Валеріївна
КЗ ЦНСП Засульської с/р
Дуже сподобалось навчання! Змістовно, зрозуміло, цікаво... Дуже добре, що були практичні заняття. Хочеться прийти ще, можливо, навіть, і на більше днів.
Богданова Віта Федорівна
ДНЗ(ЦРД)"Росинка"
Cеминар очень понравился!!!Много полезной информации,которая важна в работе,Отдельное спасибо Александру Федотенко за его профессионализм,знания и опыт,которыми он делится,с начинающими работниками в сфере публичных закупок, все хорошо и доходчиво объясняет.Спасибо Вам за работу!!!!!
Самсоненко Елена Владимировна
Сумистандартметрология
Дякую Олександру Федотенку за цікавий та змістовний семінар, який пройшов у Харкові з 27 по 29 січня 2020 року. Я отримала важливі теоретичні та практичні знання в сфері здійснення публічних закупівель, а також відповіді на поставлені запитання. Дякую.
Юлія Мерзлякова, Чугуїв.
Мерзлякова Юлія Володимирівна
Виклад інформації про публічні закупівлі був на високому рівні - розширене та поглиблене знайомство з новою редакцією Закону України "Про публічні закупівлі".
Хижук Ліна
КНП "НЦМЛ"
Дуже сподобався семінар, інформативно - корисний для нашої організації. Фахово та доступно відповідали на мої запитання! Дякуємо за Вашу нелегку працю!
Зубачук Оксана Миколаївна
Володимир-Волинськтеплоенерго
Високий професійний рівень лектора, коректна і толерантна поведінка зі слухачами.
Прохання надіслати запрошення на 2 осіб на наступне навчання у м. Рівному.
Скляр Тетяна Анатоліївна
Виконавчий комітет Рівненської міської ради
Семінар залишив багато позитивних вражень. Я проходила його вперше, тому почерпнула дуже багато нової та цікавої для себе інформації. Матеріал був викладений доступно, змістовно, на високому професійному рівні. Найбільшою перевагою, на мою думку, було те, що на семінарі обговорювалися не тільки теоретичні, але й практичні питання. Маємо надію на подальшу співпрацю стосовно надання консультацій та роз'яснень. Дякуємо за співпрацю, бажаємо компанії процвітання.
Луцук Оксана
Управління культури і туризму виконавчого комітету РМР
Дуже сподобалось. Багато цікавої та корисної інформації. Будемо чекати наступної зустрічі.
Радчук Марія Сергіївна
КП "Рівненський обласний центр служби крові"Рівненської обласної ради
Дякую за відмінну роботу! За чудову організацію та користну інформацію! Бажаю успіхів
Чичикало Анна Анатоліївна
КНП СОР "Обласний клінічний перинатальний центр"
Все дуже гарно!
Нерощин Владислав Віталійович
Відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради
Проведеним навчанням задоволені.Отримали коректне ,розширене навчання з наданим навчальним матеріалом.Маємо бажання навчатись у Вас і надалі.
Ініна Валентина Вікторівна
Відділ освіти Гречаноподівської сільської ради
Дякую за проведене навчання. Весь матеріал був цікавим, корисним у роботі. На всі запитання учасників семінару була надана вичерпна відповідь. Учасники були залучені до практичних робіт по застостуванню Закону України "Про публічні закупівлі", що дало змогу самостійно попрактикуватися в проведенні процедури закупівлі.
Бай Н.М.
Гречаноподівська сільська рада
Я працюю давно із системою Прозоро,тому багато нового і цікавого для себе дізналась.
Було б не погано, щоб з новими поправками до Закону проводили також семінари. Дякую.
Злобенко Альона Анатоліївна
Новопетрівська сільська рада
Навчання пройшло на 200 %, ми дуже вдячні Федотенко Олександру Миколайовичу, який проводив навчання. Чудовий спеціаліст, доступно та якісно провів навчання по новій редакції ЗУ "Про публічні закупівлі". Ми для себе взяли дуже багато нових знань, які нам допоможуть у подальшій роботі та дадуть змогу не допускати порушень при роботі у даній сфері.
Панцук Ксенія Вікторівна
Військова частина 3012 НГУ (м.Одеса)
Проходила навчання в Одесі напередодні нової редакції закону. Дуже все доступно, з огляду на те що я новачок, мені було дуже комфортно серед тих хто вже працює в цій сфері. Олександр профі в своїй сфері, дуже зрозуміло відповідав на всі наші запитання і нікого не залиш без уваги. Спасибі)
Сітнянська Ганна Валеріївна
НПП "Тузловські лимани"
В наш час богато цитують закони на навчаннях, про те на навчаннях з 02.03.2020 по 03.03.2020р. було дуже багато практики, що є неймовірним повчальним процесом.
Також дуже багато було надано методичного та навчального матеріалу.
Велике спасибі Олександру за цікаві та практичні лекції.
Тишевич Анна Анатоліївна
Департамент культури та туризму
Навчання дуже сподобалося, все на найкращому рівні. Дякуємо Вам.
Зайцева Лариса Володимирівна
Біляївське ЖЕКП
Дякую за навчання, отримав багато нового та корисного. Олександр має великі знання з цієї теми. Побільше таких навчань. ДЯКУЮ
Бондаренко П.В.
Одеський міський центр соціальних служб
Я не вперше проходила навчання у сфері здійсненя публічних закупівель, але жодного разу я не отримала такого рівня знань як у ТОВ "Кайрос груп Україна". Якби перед початком роботи в ПРОЗОРО я отримала настільки змістовну, доступну інформацію то можна було б уникнути деяких помилок. Головним у навчанні це можливість на практиці побачити специфіку роботи в прозоро, що і було зроблено. Я дякую за можливість навчатися у професіоналів, за рівень знань. за поради, за доступ до матеріалів.
Касянюк Алла Анатоліївна
Хмельницький центр підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України
Навчання сподобалось, особливо теми про вимоги до учасників в тендерній документації відповідно до ст.16 ЗУ "Про публічні закупівлі" та часові терміни, які стосуються відкритих торгів.
Юхименко Ярослав Анатолійович
Хмельницька регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужба
Враження від участі в семінарі залишились тільки позитивні! Матеріал був викладений доступно, на високому професійному рівні. На всі запитання одержала вичерпну відповідь. Щиро дякую! Всім рекомендую!
Агаркова Л.
КНП ХМЛ ім. А.і О. Тропіних
Добрий день! Навчання було дуже корисне, продуктивне проведено на високому рівні. Дуже сподіваюсь на співпрацю та допомогу у вирішенні проблемних питань.
Варлан Ірина Олексіївна
Нижньосірогозька селищна рада
Велике дякую за навчання, отримала багато нової інформації, хоча я не новачок, все доступно та не приховано, лектор Олександр професіонал у своїй справі!!!!!
Воловицька Надія
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради
Дякую Олександру Федотенко за професіональне, цікаве та змістовне навчання . Я отримала важливі знання та практику у сфері публічних закупівель. Лектор уважний, коректний, послідовний. Виконав всю програму навчання. Дізналася багато корисного та нового. Задоволена навчанням та новими знайомствами . Чекаю нових семінарів у Дніпрі.
Вініченко Тетяна Олекіївна
Виконавчий комітет Славгородської селищної ради
Залишились дуже задоволені, семінар дуже цікавий та корисний. Дуже дякуємо Олександру Федотенко за його уміння донеси корисну інформацію до слухачів.
Деніна Тетяна Володимирівна
Управління соціального захисту населення м.Слов'янськ
Прекрасний доповідач, чітко по темам. Хочеться висловити величезну вдячність за надані знання та консультації, компетентність на вищому рівні, цікава подача інформації, чудово складену програму, комфортні умови перебування на семінарах які проводить директор Федотенко Олександр Миколайович. Хотілося б додати, що завдяки його семінарам надаються кваліфіковані відповіді на питання та змістовний об'єм інформації.
На всі питання були надані відповіді. Дякуємо, дуже приємно бути присутнім на його семінарах. Повністю володіе аудиторією, не дозволяє відволікатись - тобто зумів втиснути у відведені години максимум.
Рекомендую навчання у компанії ТОВ «Кайрос Груп Україна» всім зацікавленим особам!
Висловлюємо надію і надалі бути присутніми на семінарах.
Щиро Дякуємо!
Бакай Тамара Іванівна
КВП " Краматорська Тепломережа" Краматорської міської ради"
Отримала багато інформації про проведення допорогових закупівель та відкритих торгів, а також рекомендацій листів Мінекономрозвитку про застосування певних спірних питань у плануванні закупівель.
Кігніцька Оксана
КНП "ЦПМСД "Садгора" ЧМР
Вся інформація була доступна і зрозуміла, корисна для подальшої роботи.
Симончук Т.В.
ДНЗ комбінованого типу ясла-садок №8 Веселка Сарненської міської ради
Дуже дякую за проведений семінар дізналась багато нового!
Копченова Г.В.
Клеванський ДНЗ №2(ясла-садок)
Дуже цікаве і пізнавальне навчання!
Кос Ярослав Володимирович
Відділ освіти, молоді та спорту Зимноводівської сільської ради
Дякую за навчання, яке було проведено на дуже високому професійному рівні. Буду рекомендувати іншим. Сподіваюся, що ще не раз матиму змогу брати участь у ваших навчаннях.
Левицька Леся Михайлівна
Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН
Навчання по державним закупівлям, яке проводилось ТОВ "Кайрос груп Україна" дуже сподобалось. Лектор викладався на всі 100%, навіть більше. Лекції були живими, цікавими, по суті, без зайвої води. Ми задоволені, що обрали саме ТОВ "Кайрос груп Україна"! Всім рекомендуємо!
Яценко Наталія Ігорівна
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради
Інформація, отримана на семінарі була дуже корисною, подана в доступній формі, детально все роз'яснено, з задоволенням прийняла б ще раз участь у такому заході. Дякую.
Сулейманова Віта Борисівна
КП "Водоканал" м. Старокостянтинів
Дякую за отриманні знання! Дуже змістовно та компетентно подавався матеріал. Лектор надав всі відповіді на мої запитання, ще раз дякую)
Непийвода Ю.В.
Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Дякую компанії за організацію навчання на такому високому рівні!
Мене приємно вразила компетентність та професіоналізм лектора - всі мої запитання знайшли відповідь. Після навчання склалася повна картина того, як мені, уповноваженій особі, діяти далі. Приклади документів, практика, презентація та, нарешті, супровід та можливість ставити запитання в ході роботи - все це дає впевненість у результаті та можливість побудувати дійсно прозорі й легітимні закупівлі в організації.
Дякую організаторам та рекомендую навчання у компанії всім зацікавленим особам!
Аладіна Єлизавета Іванівна
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Стисло та інформативно. Багато корисної додаткової інформації. Дякую!
Груба Аліна Ігорівна
КП "Благоустрій" міста Харкова"
Для меня обучение было очень полезным. Максимум доступной и содержательной информации, четкое понимание основ теории и выделение важных моментов для практической работы. Большое спасибо "КАЙРОС ГРУП", лично Федотенко Александру и всем участникам обучения.
Єрмак М.М.
ПКП "Тепломережі"
Дякуємо Олександру Федотенку за цікавий та змістовний семінар, який пройшов "на одному подиху". Учасники отримали важливі теоретичні знання в сфері здійснення публічних закупівель та відповіді на поставлені запитання.
Денисенко Ю.І.
Лубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради
Дуже інформативно та зрозуміло розкрита уся інформація ! Дуже сподобалось!
Іванкова Вікторія Олексіївна
ДУ "УкрНДІ МРтаК МОЗ України"
Дуже дякуємо, навчання було на високому рівні, лектор був професійно підготовлений.
Журбенко Наталія Михайлівна
Сумський національний аграрний університет
Дуже дякуємо директору ТОВ "Кайрос груп Україна" Федотенку Олександру за професійне та зрозуміле викладення навчального матеріалу з питань державних закупівель.
Донченко Ірина Петрівна та Тупік Марія Михайлівна
КП "Полтавська ОСПК" ПОР
Очень информативный, как общий так и точечный разбор многих секретов и нюансов. Рекомендую.
Мустафаев Теймур
Опішнянська Селищна Рада
Нарешті отримала повну інформацію, яка допомогла зрозуміти загальну картину. Олександр працював дуже "щільно", повністю володів аудиторією, не дозволяв відволікатись - тобто зумів втиснути у відведені години максимум.
Дякую!
Ткачук Світлана Володимирівна
Львівський центр надання послуг учасникам бойовихдій
Дякую за навчання, отримала дуже корисну інформацію для роботи. Заняття проводились в дуже добрій атмосфері просто на "відмінно" !
Довга Тетяна Олександрівна
Дитячий психоневрологічний санаторій №4для дітей з тяжкими розладами мови та ураженнями центральної нервової системи" Дніпропетровської обласної ради" ДОР
Ми вам дуже вдячні за такий детальний семінар. Дізналися багато корисної інформації.
Сподіваюся, що в майбутньому буде ще такий детальний семінар і ми обов'язково зустрінимось.
Гнідаш Ольга Миколаївна
КЗ Підгородненська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
Я дуже задоволена! Враження чудові. Дізналась багато нової, цікавої, корисної інформації. Дякую, Олександре.
Тройчук Тетяна Антонівна
КП "Деражнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Хмельницької області"
Прекрасний доповідач, чітко по темам, кваліфіковані відповіді на питання та змістовний об'єм інформації. Отримали задоволення від навчання.
Левченко Олена Сергіївна
ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРНО" філія Кременчуцька ТЕЦ
Дуже сподобалось. Це перші курси, де так доступно та зрозуміло подані матеріали. Дуже розгорнуто відповіли на всі запитання. Дізнались багато нового.
Самсонова Лілія Олександрівна та Смазнова Ірина Григорівна
ПНЗ ДЮСШ ПМР
Дуже сподобався лектор Олександр. Компетентність на вищому рівні,цікава подача інформації. На всі питання було надано відповіді. Дякуємо,було дуже приємно бути присутнім на заняття.
Старина Ірина Олександрівна
КЗО"НРЦ12 ДОР"
Добрий день. Навчання сподобалось, дуже багато корисної інформації дізналася про державні закупівлі, про порядок їх виконання. Інформація була легко доступна для сприйняття. Дякую Федотенку Олексадру Миколайовичу.
Зла Юлія Вікторівна
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3
Почерпнула дуже багато корисної інформації. Організовуйте частіше такі навчання. Дякую.
Красюк Валентина Іванівна
Шахворостівська сільська рада
Шановні організатори семінару! Відвідавши семінар з питань публічних закупівель, який проводила ваша компанія ТОВ "Кайрос груп Україна" 5 та 6 листопада в м. Миргород, від імені учасників семінару, хочеться висловити величезну вдячність за чудово складену програму, комфортні умови перебування. Особливу подяку хочеться висловити Федотенку Олександру Миколайовичу, за надані знання та консультації. Хотілося б додати, що завдяки даному семінару нами були здобуті надзвичайно важливі знання, знайомства та чудові навики. Висловлюємо надію на майбутню співпрацю та щиро бажаємо творчих здобутків.
Бобир Ольга Андріївна
Комунальне підприємство "Комунальне некомерційне підприємство Лубенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Семінаром задоволений. Вже другий раз віддаю перевагу саме Вам! Успіхів Вам!
Романюк Ярослав Ярославович
Комунальне підприємство "Полігон Екологія"
Навчанням дуже задоволені. Корисна інформація, хороше викладання, приємна атмосфера. Дякуємо!
Кедич Надія Миколаївна
Управління МАКБ ВК ВМР
Будемо раді отримати Ваші відгуки
ПІБ
Назва організації
Контактний телефон
Вам сподобалось навчання?
Оцініть рівень навчання
Залиште свій відгук про навчання
Write Close
Close
Зв'язатися з нами
Telegram
Messenger
Mail
Phone
НАШІ КОНТАКТИ
+38 067 501 39 40
+38 073 102 76 86
+38 066 271 84 08
kairosgroup.ua@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.
Made on
Tilda